Можливість Простих Рішень.

Дзвінки безкоштовні 0800 303 305
Контакт-центр VEKA
Час роботи 24/7
Замовити зворотний дзвінок
Родом з Великобританії. Вироблено в Україні.
Система профілів WHS by VEKA є спільною конструкторською розробкою компаній W.H.SMITH & SONS (EXTRUSIONS) LIMITED та Bowater Building Products Ltd, Великобританія. У 2011 році компанія Bowater Building Products Ltd увійшла до складу групи компаній VEKA. З 2013 року виробничі майданчики VEKA починають випуск профілів WHS by VEKA.

Виробництво

Изображение Завода

Профільні системи WHS by VEKA виробляються у відповідності з усіма українськими вимогами та орієнтовані на типові рішення для житла та комерційної нерухомості. Сучасні вікна з профілю WHS by VEKA поєднують в собі практичність і доступну вартість. Товщина зовнішньої стінки профілів WHS by VEKA складає 2,7 мм, що робить вікна більш доступними при повній відповідності українським стандартам. Системи WHS by VEKA дозволяють виготовляти вікна в стандартних колірних рішеннях і формах.

зображення профілів

Профілі WHS by VEKA призначені для виробництва світлопрозорих конструкцій різного призначення. Вони можуть використовуватися для скління промислових і цивільних будівель, житлових приміщень багатоквартирних будинків типової забудови, а також застосовуватися в індивідуальному житловому будівництві при виробництві вікон стандартних розмірів і конфігурацій.

Входження в 2011 в міжнародну групу компаній VEKA, здійснене через дружнє поглинання з боку британського дочірнього підприємства VEKA plc, дозволило Bowater Building Products Ltd використовувати для своїх продуктів товаропровідні канали, наявні в розпорядженні нового засновника.

WHS-Halo — торгова марка групи компаній VEKA

Практично. 

Продукція WHS by VEKA орієнтована на стандартні рішення для житлових і офісних будівель, яка забезпечує необхідний рівень збереження тепла і захисту від шуму. 

Доступно. 

Цінова політика бренду WHS by VEKA дозволяє підібрати рішення практично під будь-який бюджет. Відповідність стандартам якості. Профільні системи WHS by VEKA виготовляються на виробництвах концерну VEKA в Україні та відповідають всім українським стандартам якості.

Як стати партнером

Якщо Вас цікавить виробництво і продаж конструкцій з профілів WHS-Halo - залиште Вашу заявку і наші регіональні представники обов'язково з Вами зв'яжуться, нададуть максимально вичерпні відповіді на Ваші питання. Ми будемо раді новому співробітництву!

Відправити заявку на співпрацю

Основні відомості
невірний формат номера телефону
Про компанію
Введене Вами місто не знайдене
Вибрати регіонального представника