Вікно.Практичне
рішення.

Про компанію

Система профілів WHS-Halo є спільною конструкторською розробкою компаній W.H.SMITH & SONS (EXTRUSIONS) LIMITED і BOWATER HALO, Великобританія. Альянс компаній, що займаються розробкою і виробництвом профільних ПВХ-систем, займає одне із провідних місць на ринку полімерних продуктів Великобританії та Ірландії.

Компанії W.H.SMITH & SONS (EXTRUSIONS) LIMITED і BOWATER HALO були об’єднані в єдину структуру у 1996 році. Після відкриття в 1997 році нового центру дистрибуції MIDPOINT PARK у Вест-Мідлендс, обидві компанії в 1998 році були консолідовані в одну юридичну особу з назвою WHS-Halo.

Сьогодні WHS-Halo – це могутній сучасний торгово-виробничий холдинг, що спеціалізується на виробництві віконних і дверних ПВХ-систем, а також на поставках широкого спектру комплектуючих для ринку світлопрозорих конструкцій, включаючи рішення на основі алюмінію.

Входження у 2011 році в міжнародну групу компаній VEKA, здійснене через дружнє поглинання зі сторони британського дочірнього підприємства VEKAplc, дозволило WHS-Halo використовувати для своїх продуктів товаропровідні канали, котрі є в наявності нового засновника. Починаючи з 2013 року профільні рішення WHS-Halo доступні виробникам віконних і дверних конструкцій на території колишнього СРСР.